Amper - hurtownia elektryczna

Pozycjonowanie TOP 10

 

Zapytacie Państwo co to takiego?

Otóż pozycjonowanie TOP 10 to specjalny projekt, który zmierza do wypozycjonowania Państwa strony na pozycjach z pierwszej strony wyszukiwarki google, czyli na pozycje od 1 do 10. Strona objęta takim programem jest pozycjonowana pod słowami kluczowymi zawartymi na umowie. Państwo rozpoczynacie płacić dopiero gdy po wpisaniu danego słowa z umowy strona pojawi się na pozycjach od 1 do 10.

Program działa na takiej zasadzie, iż pozycje poszczególnych słów są progresywnie podnoszone aż do uzyskania najwyższych. Przy czym strona objęta programem pozycjonowanie TOP 10, jest cały czas pod opieką naszych pozycjonerów, nieustanie jest zwiększane zaplecze działające na korzyść pozycji słów  pozycjonowanej strony. Dodatkowo strona objęta programem pozycjonowanie TOP 10, jest promowana w szerokiej gamie słów, dzięki temu strona wychodzi na pozycje nie tylko pod słowami które są na umowie ale szerzej.

 
 

 

Strona internetowa

Strona internetowa – to wizytówka Państwa firmy, dlatego powinna być nie tylko wykonana ładnie graficznie, ale także powinna posiadać profesjonalne teksty. Pamiętajmy, iż strona internetowa może zwiększyć prestiż Państwa firmy, sprawiając wrażenie że jest to duża firma, lub wręcz przeciwnie strona wykonana nie profesjonalnie może zaszkodzić wizerunkowi Państwa firmy.

Sklep internetowy

Sklepy internetowe – są przeznaczone dla tych Państwa, którzy sprzedają lub chcą rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie. Jak pewnie Państwo wiecie dobrze widoczny i zaprezentowany produkt to połowa sukcesu. Dlatego dbamy aby nasze sklepy były wykonane nie szablonowo estetycznie, a produkty były pięknie eksponowane.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie – działania prowadzące do wypromowania naszej strony internetowej, sklepu internetowego pod interesującymi nas słowami kluczowymi. Przed przystąpieniem do procesu pozycjonowania musimy dokładnie określić branże, region działania naszej działalności co pomoże nam na sprecyzowanie i wybór słów kluczowych. Następnie przygotowujemy stronę pod kontem tych słów i rozpoczynamy działania prowadzące do wypozycjonowania strony.
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat optymalizacji strony.

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony – są to działania polegające na przygotowanie strony do pozycjonowania pod kątem słów kluczowych. Nie jest ona wymagana, ale warto ją wykonać aby przyśpieszyć i polepszyć efekty pozycjonowania. Dobrze napisana strona internetowa z uwzględnieniem słów pod którymi ma być widoczna strona internetowa nie wymaga optymalizacji, gdyż sama w sobie już jest przygotowana do pozycjonowania.
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat optymalizacji strony.