Amper - hurtownia elektryczna


Pozycjonowanie - Pozycjonowanie Łódź

 

 

Dlaczego w ogóle powinniśmy zdecydować się na pozycjonowanie?


Prawie każda firma posiada stronę internetową. Dobrze wykonana czytelna strona internetowa stanowi o prestiżu firmy, podnosi jej wiarygodność i daje o wiele większe możliwości sprzedaży towarów czy usług oferowanych przez naszą firmę. Sama strona internetowa to jednak dopiero połowa sukcesu, ponieważ skąd klient ma wiedzieć o jej istnieniu. Powiecie Państwo z wizytówek. Tak tylko poco nam wtedy strona internetowa, wystarczy ze znajdziemy kogoś do roznoszenia ulotek. Lecz nie tędy droga, to strona internetowa sama powinna nam przyprowadzać klientów. Aby tak mogło się stać strona internetowa musi być widoczna pod frazami które opisują naszą działalność, jednym słowem musi być pozycjonowana w wyszukiwarce google. Z badań rynku internetowego wynika, że wyszukiwarka google mam ponad 90% naszego rynku, a jej popularność ciągle wzrasta. Dlatego aby osiągnąć sukces trzeba być widocznym najlepiej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, ponieważ szukając haseł kluczowych, produktów i usług rzadko zagląda na kolejne podstrony. Pozycjonowanie jest etapem długo falowym i ciągłym którego w celu utrzymania pozycji nie można zaprzestać. Jest to spowodowane tym iż, google „żyje”, a konkurencja nie śpi, a wszyscy walczą o te dziesięć pozycji które są dla wszystkich tak ważne i atrakcyjne pod względem zdobycia klienta.
 

Pozycjonowanie Łódź jest to program pozycjonowania opracowany specjalnie dla firm z Łodzi i jej okolic. Zapytanie Państwo czym to się różni od pozycjonowania zwykłego. Otóż różni się tym, iż zaplecze pozycjonujące jest zbudowane tylko i wyłącznie z myślą o Państwa regionie. Z doświadczenia wiemy, iż zaplecze przygotowane pod dane okręgi, jest efektywniejsze i działa dużo lepiej niż przy ogólnym podejściu do pozycjonowania. Dlatego firmy objęte programem pozycjonowania regionalnego uzyskują szybsze i lepsze efekty. Tłumacząc prosto , program który jest globalny nie uwzględnia tylu szczegółów z danego regionu, co program lokalny. Przewagę programu pozycjonowanie Łódź daje nam uwzględnienie szczegółów lokalnych, które są uwzględnianie przy tym regionie.


Pozycjonowanie Łódź jest przeznaczone dla firm chcących działać na rynku w Łodzi i okolicach, nie nadaje się dla firm z Łodzi, które chcą być widoczne na całym rynku krajowym. Tych drugich Państwa którzy chcą być widoczni bardziej globalnie odsyłam do pozycjonowania zwykłego, które również jest realizowane przez naszą firmę. Oczywiście wyniki wyszukiwania będą widoczne na terenie całego kraju, lecz słowa dobrane będą na rynku lokalnym Łodzi. Spytacie Państwo dlaczego? A ja zadam pd pytanie czy jeżeli zajmują się Państwo serwisem np. Komputerów to czy będą Państwo dojeżdżać do klienta na drugi koniec Polski czy będą chcieli Państwo zawęzić swoją działalność do Obrębu miasta w tym wypadku Łodzi. Jeśli w obrębie miasta czy województwa to aby przez internet, przez stronę czyli przez wirtualnego handlowca trafił do was klient właściwy muszą Państwo wypozycjonować się pod nazwami usług z danymi miejscowościami z którymi chcą by Państwa firma była kojarzona. Dzięki temu do Państwa trafia klient wyselekcjonowany, zainteresowany daną usługą w Państwa okręgu działania. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w których będą do nas dzwonić klienci z całego kraju, a my niestety z powodu braku opłacalności realizacji usługi będziemy musieli odmówić takiemu klientowi.


Dlatego zanim rozpoczniemy pozycjonowanie musimy się zastanowić na obszarem naszej działalności. Jeśli jest ona ograniczona do danego okręgu to nie ma sensu wyrzucać pieniądze na pozycjonowanie ogólne, warto wtedy te pieniądze przeznaczyć na bardziej efektywne słowa kluczowe z danego regionu. Użytkownicy internetu którzy są zdecydowani na zakup jakiegoś przedmiotu, czy też szukając danej usługi bardzo często wpisują nawę miasta ze swojej miejscowości.
Takie pozycjonowanie daje, daje nam ten sam efekt jak sito z grubszymi oczkami, to co nas nie interesuje zostaje przepuszczone przez sito a do nas trafiają te najtłustsze rybki...
Spytacie Państwo dlaczego to właśnie nam macie zaufać? Odpowiedź jest bardzo prosta pierwszym powodem jest to iż trafiłeś na tą stronę nie inaczej niż przez wyszukiwarkę google, tak więc wiesz iż umiemy pozycjonować i nie rzucamy słów na wiatr. Kolejnym powodem jest to, iż nic nie tracisz, bowiem opłata jest pobierana dopiero w momencie gdy nasza praca przyniesie efekty w postaci wypozycjonowanej witryny pod słowami kluczowymi zawartymi w umowie. Po trzecie każdemu naszemu klientowi jest przypisany opiekun który dba o to by nasz klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Po czwarte na życzenie klienta udostępniamy statystyki strony, które pomagają w analizie ruchu na stronie oraz  poprawności doboru słów kluczowych. Wszystkie te czynniki składają się na sukces w biznesie prowadzonym w globalnej sieci internet.

 
 

 

Strona internetowa

Strona internetowa – to wizytówka Państwa firmy, dlatego powinna być nie tylko wykonana ładnie graficznie, ale także powinna posiadać profesjonalne teksty. Pamiętajmy, iż strona internetowa może zwiększyć prestiż Państwa firmy, sprawiając wrażenie że jest to duża firma, lub wręcz przeciwnie strona wykonana nie profesjonalnie może zaszkodzić wizerunkowi Państwa firmy.

Sklep internetowy

Sklepy internetowe – są przeznaczone dla tych Państwa, którzy sprzedają lub chcą rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie. Jak pewnie Państwo wiecie dobrze widoczny i zaprezentowany produkt to połowa sukcesu. Dlatego dbamy aby nasze sklepy były wykonane nie szablonowo estetycznie, a produkty były pięknie eksponowane.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie – działania prowadzące do wypromowania naszej strony internetowej, sklepu internetowego pod interesującymi nas słowami kluczowymi. Przed przystąpieniem do procesu pozycjonowania musimy dokładnie określić branże, region działania naszej działalności co pomoże nam na sprecyzowanie i wybór słów kluczowych. Następnie przygotowujemy stronę pod kontem tych słów i rozpoczynamy działania prowadzące do wypozycjonowania strony.
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat optymalizacji strony.

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony – są to działania polegające na przygotowanie strony do pozycjonowania pod kątem słów kluczowych. Nie jest ona wymagana, ale warto ją wykonać aby przyśpieszyć i polepszyć efekty pozycjonowania. Dobrze napisana strona internetowa z uwzględnieniem słów pod którymi ma być widoczna strona internetowa nie wymaga optymalizacji, gdyż sama w sobie już jest przygotowana do pozycjonowania.
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat optymalizacji strony.