Amper - hurtownia elektryczna

O nas

 

Od ponad 15 lat zajmujemy się tworzeniem wizerunku naszych klientów, poprzez budowę ich stron internetowych, sklepów internetowych, wizytówek. Zapewniamy kompleksową obsługę firmy , poczynając od zakupu domeny, wykonania strony, utrzymania jej na hostingu poprzez pozycjonowanie, przebudowę i aktualizację witryn.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • możliwość zakupu domeny – dzięki temu iż obsługujemy dużą liczbę klientów posiadamy bardzo konkurencyjne ceny, ponadto dbamy o to by Państwo nie przegapili terminu odnowienia swojej domeny, która przecież jest jedną z ważniejszych rzeczy, i która utożsamia się po czasie z naszą firmą
  • Hosting – posiadamy własne dedykowane serwery, które zapewniają Państwu niezawodność działania swojej strony oraz kąt pocztowych.
  • Projektowanie stron – wykonujemy profesjonalne strony internetowe poczynając od małych statycznych wizytówek, kończąc na dużych ogromnych stronach z podpiętymi silnikami zarządzania treściami (CMS). Dzięki czemu to Państwo wybiera czy strona ma być dostępna do aktualizacji przez Państwa, czy ma być aktualizowana przez naszą firmę. Ponadto każda wykonywana strona jest przygotowana przez nas pod pozycjonowanie, dlatego odpada operacja zwana optymalizacją strony.
  • Systemy zarządzana treścią (CMS) – dzięki wyboru tej opcji posiadacie Państwo możliwość  edycji treści, dodawania nowych podstron, tworzenia galerii, zarządzania plikami do pobrania, tworzenia bazy klientów poprzez dodani ich do bazy newsletter-a oraz wielu innych opcji
  • Sklepy internetowe – posiadamy profesjonalne sklepy internetowe, które posiadają bardzo duże możliwości pod względem wyglądu, funkcjonalności. Jako że są to sklepy modułowe, klient sam ma możliwość konfiguracji wyglądu i funkcjonalności swojego sklepu.
  • Pozycjonowanie – jest to usługa, która jest nieodzowną potrzebą każdej witryny. Bo po co nam witryna, która jest znana tylko z wizytówki. Witryna ma działać jak dobry handlowiec a aby się tak stało musi być wypozycjonowana pod hasłami identyfikującymi się z Państwa firmą
U nas dostaną Państwo pełną, kompleksową obsługę witryny internetowej, dzięki temu zyskują Państwo spokój i wiedzą do kogo się zwrócić z obsługą strony.

 
 

 

Strona internetowa

Strona internetowa – to wizytówka Państwa firmy, dlatego powinna być nie tylko wykonana ładnie graficznie, ale także powinna posiadać profesjonalne teksty. Pamiętajmy, iż strona internetowa może zwiększyć prestiż Państwa firmy, sprawiając wrażenie że jest to duża firma, lub wręcz przeciwnie strona wykonana nie profesjonalnie może zaszkodzić wizerunkowi Państwa firmy.

Sklep internetowy

Sklepy internetowe – są przeznaczone dla tych Państwa, którzy sprzedają lub chcą rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie. Jak pewnie Państwo wiecie dobrze widoczny i zaprezentowany produkt to połowa sukcesu. Dlatego dbamy aby nasze sklepy były wykonane nie szablonowo estetycznie, a produkty były pięknie eksponowane.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie – działania prowadzące do wypromowania naszej strony internetowej, sklepu internetowego pod interesującymi nas słowami kluczowymi. Przed przystąpieniem do procesu pozycjonowania musimy dokładnie określić branże, region działania naszej działalności co pomoże nam na sprecyzowanie i wybór słów kluczowych. Następnie przygotowujemy stronę pod kontem tych słów i rozpoczynamy działania prowadzące do wypozycjonowania strony.
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat optymalizacji strony.

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony – są to działania polegające na przygotowanie strony do pozycjonowania pod kątem słów kluczowych. Nie jest ona wymagana, ale warto ją wykonać aby przyśpieszyć i polepszyć efekty pozycjonowania. Dobrze napisana strona internetowa z uwzględnieniem słów pod którymi ma być widoczna strona internetowa nie wymaga optymalizacji, gdyż sama w sobie już jest przygotowana do pozycjonowania.
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat optymalizacji strony.